» »

Amazon UK in cas dostave - kaj sedaj?

Amazon UK in cas dostave - kaj sedaj?

bauci ::

Na Amazon UK sem 26.11. kupil eno zadevo. Predviden cas dostave je bil 6.12. Tracking ni mogoc. Ker zadeve se nisem dobil (dobil sem pa eno drugo zadevo, ki sem jo narocil kasneje) prosim za nasvet kaj lahko naredim. Na kateri naslov na Amazon UK lahko posljem vprasanje/pritozbo glede moje posiljke? Na svoji posti sem ze preveril in posiljka ni prisla.

Matija82 ::

Si kupil od Amazona ali od kakšnih prodajalcev na marketplace (Available from these sellers)?

hojnikb ::

počakaj še malo ane..
#brezpodpisa

bauci ::

Kupil sem od Amazona.
Sej bom se malo pocakal, ni problem. Sem zacel malo panicarit, ker dosedaj je bil njihov predviden cas dostave zelo tocen. Vem, da ce zadeva ni dostavljena vrnejo denar ampak to mi ni OK, ker sem zadevo kupil s 55% popustom in bom moral verjetno se enkrat kupiti isto zadevo s polno ceno, ker popusta ni vec. Bi pa rad imel za vsak slucaj e naslov na katerega lahko povprasam kaj je s posiljko oziroma zahtevam denar nazaj, ce posiljka do konca leta ne pride.
Da ne bo prevec ugibanj - kupil sem audio slusalke.

JayKay ::

bauci ::

To poznam. Tracking ni mogoc - no tracking information. Status je dispatched.

JayKay ::

tam mas link to email chat ali phone opcije

radmannsdorf ::

Lihkar je blo na pop tv, da amazon štrajka. nevem točno kaj so povedali, mal počekiraj na googlu/24ur.com

bauci ::

Na strani where is my staff nimam opcije email chat ali phone opcije. Moznosti sta samo dve return or replace items ali leave package/delivery feedback. Tudi ce grem na podrobnosti nakupa zgoraj napisanih opcij nimam.
Danes sem dobil posiljko, ki sem jo narocil 9.12. In zaradi tega me skrbi kaj je z mojo posiljko, ki sem jo narocil 26.11.

mojca ::

Ko jaz lep čas nisem dobila knjige in sem kontaktirala prodajalca, mi je ta po vprašanju, kje je, brez obotavljanja iz Indije po ultra hitri pošti poslal novo, kar se jim očitno bolj splača kot negativen feedback. (https://slo-tech.com/forum/t566206/p418...

"Izgubljena" kopija nikoli ni prišla.

JayKay ::

https://www.amazon.co.uk/gp/help/custom...

loginaj se, izberi narocilo in da dnu so tri opcije

bauci ::

Hvala za link. Tukaj pa imam vse tri možnosti. Še malo počakam potem pa v akcijo :).

bauci ::

Sem že skoraj obupal, ker je minilo že več kot mesec dni ampak danes sem dobil paket :D. Vsebina nepoškodovana, paket pa tak kot bi prepotoval pol sveta. Škatla se je komaj skupaj držala.

borutz ::

jaz sem tudi zadnji paket dobil 10 dan od narocila, kar ni praksa za Amazon
ponavadi je to 4-5 dni oz se isti teden ce narocim v pon.

Se pozna da so "zabasani" z narocili v decembru


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poštnina pri vračilu Amazon.de

Oddelek: Omrežja in internet
318707 (1265) tikitoki
»

Playstation 3 wireless stere hadphones

Oddelek: Pomoč in nasveti
172530 (2440) opeter
»

amazon.co.uk - prosim za nasvet

Oddelek: Pomoč in nasveti
122385 (1799) bauci
»

Akcija Slo-Tech - funtech

Oddelek: Kaj kupiti
483313 (1940) Jeronimo

Več podobnih tem