» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1097 / 1457
»»

Vman ::

dope1337 je izjavil:

Jz bom najbrz vse nagrade drzal v evmosu in spremljal situacijo ter sproti prilagajal pocetje. Mogoce bom dokupoval atom/juno/osmo pogojno, ali pa ob priliki zacel spreminjati v usdc. Mogoce tudi restejkal delez ...

Bomo videli

Si ta info o binance dobil od cosmonautov, insajderska informacija?

dope1337 ::

Eh, ni nobena insajderska. Mal se je zacelo susljati po enem izmed telegram kanalov, brez kaksnih podprtih dokazov. Mozno, da so samo spekulacije, lahko pa da je kaj na temu.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

FireSnack ::

A pol je Shiba ok naložba trenutno? Lahko zgubi dve ničli spredaj? Lahko tri?
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: budnost ()

PrihajaNodi ::

FireSnack je izjavil:

A pol je Shiba ok naložba trenutno? Lahko zgubi dve ničli spredaj? Lahko tri?


je. Spet smo v bulu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dope1337 ::

Shiba je vedno okej nalozba, tako kot je sop 500EUR bankovcev okej za podkurit rostilj.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Malidelničar ::

Na koliko bo padel bitcoin?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

OracleDev ::

cca 10k

link_up ::

Kdaj pa kaj misli pasti? Tole ni za nikamor, raje grem delat.
In and Out

OracleDev ::

po moji kristalni krogli vsaj ene pol leta pričakuj takšno situacijo, up and down.

link_up ::

Ta je zih iz Rogaske! :)
In and Out

energetik ::

Zdle bo BTC par tednov migal med 18 in 25k in bo ratala alt sezona, to pravi moja kugla. :D
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

endelin ::

Btc gre na 140k kot je rekel kamikaze

Magic1 ::

energetik je izjavil:

Zdle bo BTC par tednov migal med 18 in 25k in bo ratala alt sezona, to pravi moja kugla. :D

Zna bit do kakega oktobra, potem pa skoraj ziher prebijamo spodnjo mejo.
Magic

vaščan ::

Pomoje tale ni dost falil kaj se dogaja z marketom ukalkulirana je recesija pri treniutni vrednosti če se bo naslednje mesece stanje izboljševalo glede inflacije gre lahko zadeva konkretno gor.
Bomo vidl. Za kripto btc je še cajt do naslednjega bulla ker je risk on za alte pa sploh ker so risk x100.

kamiKaZaA ::

endelin je izjavil:

Btc gre na 140k kot je rekel kamikaze

Balon je počil novembra 2021. To sedaj že vemo in gremo proti bottomu. Koliko bo? Težko predvidet oz. mogoče nekje okrog 10k-13k, morda celo še nižje. Kdaj bo? Težko napovedat, okvirno nekje okrog 1 leta po poku balona morda še pozneje.

140k mi leta 2022 zagotovo ne vidimo. Težko, da bo tudi v letu 2023. Zna biti mogoče v letu 2024. Lahko pa da je bil ATH novembra 2021 in mi več tega nikoli ne prebijemo kot je tudi možno, da bo ATH konec leta 2025 in da takrat ne prebijemo 200k. Vse je možno in nič ni možno več z neko gotovostjo napovedati.

Taktika? Počasi skozi naslednja 3 leta dokupovati BTC potem ko oceniš, da je dosegel bottom oz. se mu vsaj približal.

Gregor P ::

... in naj ponovimo za vse "nove" tu; to počnemo z denarjem, ki ga lahko pozabimo (torej ne vzamemo hipotekarni kredit in ne vložimo vse naše prihranke v to).8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

kamiKaZaA ::

+1

Tako je. Vedno je potrebno računati, da še tako poceni nakup kovanca ni nobene garancije, da bo potem to poletelo v nebo. In nikoli ne dati iz enačbe, da ne more iti še nižje oz. da je tega vrteljaka lahko konec. Zato vložiš toliko koliko si pripravljen izgubiti...

IgorCardanof ::

vaščan je izjavil:

Pomoje tale ni dost falil kaj se dogaja z marketom ukalkulirana je recesija pri treniutni vrednosti če se bo naslednje mesece stanje izboljševalo glede inflacije gre lahko zadeva konkretno gor.
Bomo vidl. Za kripto btc je še cajt do naslednjega bulla ker je risk on za alte pa sploh ker so risk x100.


Stanje grede inflacije gre izkljucno dol. Konec leta bo tam pri 15% zlagane inflacije in tam 25,30% realne inflacije.

kamiKaZaA je izjavil:

endelin je izjavil:

Btc gre na 140k kot je rekel kamikaze

Balon je počil novembra 2021. To sedaj že vemo in gremo proti bottomu. Koliko bo? Težko predvidet oz. mogoče nekje okrog 10k-13k, morda celo še nižje. Kdaj bo? Težko napovedat, okvirno nekje okrog 1 leta po poku balona morda še pozneje.

140k mi leta 2022 zagotovo ne vidimo. Težko, da bo tudi v letu 2023. Zna biti mogoče v letu 2024. Lahko pa da je bil ATH novembra 2021 in mi več tega nikoli ne prebijemo kot je tudi možno, da bo ATH konec leta 2025 in da takrat ne prebijemo 200k. Vse je možno in nič ni možno več z neko gotovostjo napovedati.

Taktika? Počasi skozi naslednja 3 leta dokupovati BTC potem ko oceniš, da je dosegel bottom oz. se mu vsaj približal.


Nam se kaksen bottom napoved fraktal narises? Se pri napovedi za 300k nisi dovolj ostel, da bi sedaj nehal s tem?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

IgorCardanof je izjavil:


Nam se kaksen bottom napoved fraktal narises? Se pri napovedi za 300k nisi dovolj ostel, da bi sedaj nehal s tem?

Odgovarjal sem Vazelinu za tistih 140k. Vse kar pišem, je moje mnenje. In zgrešil sem napoved 300k v prejšnjem ciklusu. Napisal sem kar mislim, da bo, kar pa ne pomeni, da bo res tako. Jaz pred novembrom/decembrom ne vložim nič svežega kapitala v kripto. Bom pa kupčkal do takrat denar. Mogoče se bom zajebal, morda pa ne. Moj denar in moje odločitve. Tukaj pa debatiramo in ne vidim razlog, da ne napišem, kaj si mislim, da bi se lahko zgodilo? Sploh sedaj, ko se ve, da sem zgrešil marsikaj od mojih napovedi. Enostavno ignoriraš moje zapise in si se rešil katastrofe.

vaščan ::

borze in kripto lahko ruknejo gor do ath ali vsaj do 50wma do 1 septembra možno je čeprav tudi sam močno dvomim v to. Je pa vsak nakup pod 20k pomoje dober nakup če gledaš dolgoročno.

PacificBlue ::

Sam eni alti so šli že konkretno gor( od 3x rang dalje), odkar je btc dosegel mejo pod 18k$.
Čakam, da pade pod 20k spet potem pa v nekaj nakupov=)

FireSnack ::

Meni so alti šli x5. Še dobro da sem prejšnji teden kupoval na veliko.
Preprodajalec NFT umetnin

Adder ::

Jaz sem kupil evmos ko je bil okoli 3 dolarje/kos. Slab timing glede njegove ath vrednosti ampak apr% je bil predober za zamuditi. V 1 mesecu sem podupliral kolicino evmosa, ob plači dokupim novih 100 komadov. Vse stejkam in compounding, to bo lepa baza za future airdrops :)

Hvala dope1337 in strawman za koristne komentarje v teh temi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Adder ()

Vman ::

Adder je izjavil:

Jaz sem kupil evmos ko je bil okoli 3 dolarje/kos. Slab timing glede njegove ath vrednosti ampak apr% je bil predober za zamuditi. V 1 mesecu sem podupliral kolicino evmosa, ob plači dokupim novih 100 komadov. Vse stejkam in compounding, to bo lepa baza za future airdrops :)

Hvala dope1337 in strawman za koristne komentarje v teh temi.

Ce bos se kupoval en nasvet...stejkaj jih v nov keplr ali metamask wallet, saj bos imel tako x2 moznosti za sledece ad na evmosu...
Je pa po airdropu kupovati coin zelo rizicno, saj si exit liquidity za prejemnike ad.

Adder ::

Pardon, tebe Vman sem mislil :)

Imam ledger nano, ampak v keplerju(desktop) povezanem z ledgerju mi za evmos javi error; unvalid adress...na mobile keplr app je premalo razlicnih chainov, evmosa ni, pogresam scrt.
Uradno se ni ledger podpore za evmos.

Vceraj sem sprobal Owallet, dela z ledgerjem, izgleda vsecno in ima vgrajen web browser.

Ja, sem ze bil kot exit liquidity ob nakupu STARS. Tle pri evmosu se mi je zdela specificna situacija, ogromen apr% in malo stevilo claimanga airdropa, posledicno nizko razmerje staking evmos/circulating supply, veliko ljudi je imelo probleme claimat evmos airdrop, jaz nisem bil upravicen do airdropa; frišen v cosmosu ampak true believer :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Adder ()

Vman ::

Adder je izjavil:

Pardon, tebe Vman sem mislil :)

Imam ledger nano, ampak v keplerju(desktop) povezanem z ledgerju mi za evmos javi error; unvalid adress...na mobile keplr app je premalo razlicnih chainov, evmosa ni, pogresam scrt.
Uradno se ni ledger podpore za evmos.

Vceraj sem sprobal Owallet, dela z ledgerjem, izgleda vsecno in ima vgrajen web browser.

Odpri si nov keplr z novim mnemonic, imas jih lahko vec, samo v keplr kliknes add account in samo menjas med njimi.
Mislim, da bo 100 evmos dobra osnova za bodoce ad, odvisno seveda od projekta.
Jaz sem dodal po hudem dumpu v nov wallet 10 atom, 50 juno, 100 osmo, 100 scrt in 100 evmos, je bila neverjetna razprodaja.
Delam pa z laptopom, ne prek keplr mobile.

Adder je izjavil:

Pardon, tebe Vman sem mislil :)

Imam ledger nano, ampak v keplerju(desktop) povezanem z ledgerju mi za evmos javi error; unvalid adress...na mobile keplr app je premalo razlicnih chainov, evmosa ni, pogresam scrt.
Uradno se ni ledger podpore za evmos.

Vceraj sem sprobal Owallet, dela z ledgerjem, izgleda vsecno in ima vgrajen web browser.

Ja, sem ze bil kot exit liquidity ob nakupu STARS. Tle pri evmosu se mi je zdela specificna situacija, ogromen apr% in malo stevilo claimanga airdropa, posledicno nizko razmerje staking evmos/circulating supply, veliko ljudi je imelo probleme claimat evmos airdrop, jaz nisem bil upravicen do airdropa; frišen v cosmosu ampak true believer :)

Cestitam btw, da si nasel cosmos:)
Ja stars sem po sreci vecino prodal, to je tipicen high emission coin, ki ne more drzat vrednosti.
Evmos je precej bolj obetaven in se presenetljivo dobro drzi, zdaj bo sicer apr padal fajn, ampak jaz stejkam predvsem zaradi ad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vman ()

spegli ::

Med 16k in 18k bi moral biti support za BTC. Ma če greš gledat 1D graf, pa zgleda šit. Kle vmes bom nabavil za test do 30k.

Prebranac ::

spegli je izjavil:

Med 16k in 18k bi moral biti support za BTC. Ma če greš gledat 1D graf, pa zgleda šit. Kle vmes bom nabavil za test do 30k.



Bravo polde, se strinjem. Rsi in sveče kažejo na 17 nato pa 15 k.

hamez66 ::

Jaz sem evmose prodal "takoj" za 2.8$ po komadu, ampak v ETH. Zdaj sem na slabšem kot če ne bi prodajal. Ampak ni panike, tudi 500 eur free je fajn.

spegli ::

SDS debili povsod upm.

Prebranac ::

Kako bote pa fursu razložili od kod denar iz stejkanja? To je trgovanje in ne hodlanje.

spegli je izjavil:

SDS debili povsod upm.


Kje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

dope1337 ::

Vman je izjavil:


Jaz sem dodal po hudem dumpu v nov wallet 10 atom, 50 juno, 100 osmo, 100 scrt in 100 evmos, je bila neverjetna razprodaja.
.


THIS!

Tole je winning strat imho ce se gres AD hunting, se posluzujem podobne taktike, kjer imam vec atoma, junota ter manj scrt (mal mi gre scrt na k* ker nocejo razsiriti validatorskega nabora, ki je trnutno pri 75 se mi zdi in imajo "slabo" implementiran cosmwasm, ki zagotavlja "anonimnost" - posledicno je slabo odziven chain - Shade airdrop je npr zafilal scrt do konca).
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Prebranac ::

Kaj še nismo padli dovolj? Čakamo...prodajte preden se ladja potopi. Krvavi petki.

Kripto ::

Treba je biti potrpežljiv. Zelo velika verjetnost je, da ga bomo videli kmalu nad 30k USD. Če se poklopijo določene zadeve lahko tudi nad 33k USD. Manjša verjetnost je, da bi šel nad 35k USD. Ni pa nemogoče. Na kripto trgu je vse možno kar sem že večkrat napisal. Predvsem je odvisno od tega koliko bo strah popustil in kako bo greed index zrastel na določeni točki.

Money is mindset!

energetik ::

Na 4h nivoju je BTC naredil double top. V naslednjih 1-2 dneh pričakujem ponovno testiranje nekje 18k. Potem bi pa znalo v naslednjih dnevih potegnit navzgor, tam do 25k zaenkrat. Kristalna kugla je spregovorila :D
vires in numeris

Gregor P ::

Ta napovedovanja so zelo nehvaležna; namreč praktično nimamo pojma, zakaj bo šlo enkrat gor in drugič dol - dobro, tu in tam policija zapre kakšno menjalnico ali pa Musk kaj tvitne, pa se takoj vidi reakcija :D Ok so tudi krize v svetu, ki vplivajo na vse s kriptom vred, ali pa tudi ne.8-O

Ampak na svetu je 7 milijard ljudi, očitno ljudje kupujejo kripto na hlapih hudega pohlepa in v pričakovanju bliskovito hitrega zaslužka - vse ostalo, zaupanje in vera v tehnologijo v ozadju ter njeno dejansko uporabnost ipd. je res postranskega pomena. Ker če temu ne bi bilo tako, bi danes kakšen BTC, ali raje prej ETH danes (ker naj bi prišel iz PoW na PoS), bil vreden le okoli 30 dolarjev, pač toliko da pokriješ vso to delovanje tehnologije v ozadju in bi kvečjemu ostali produkti na vseh teh verigah imeli večjo ceno in morda tudi uporabnost oz. dodano vrednost. Resničnost je pa hudo drugačna.

Zdaj pa je tako, da se zjutraj zbudim, vklopim aplikacijo in imam 50 % profita, dan prej morda vse v rdečem itd. - in ni nobenega pravega razloga za to. Koliko časa bo to trajalo? Ali bodo kvantni računalniki povzročili zaton te tehnologije in kripta (lahko pa tudi še varnostno ojačali vse te verige) ali pa bomo nekega dne ljudje povsem izgubili zanimanje za to in nehali metati denar v to, pa pač ne more vedeti ali (dokaj točno) napovedati noben :|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

FireSnack ::

Samo od včeraj na altih gor 350%. Printamo denar.
Preprodajalec NFT umetnin

Kripto mesi ::

energetik je izjavil:

Na 4h nivoju je BTC naredil double top. V naslednjih 1-2 dneh pričakujem ponovno testiranje nekje 18k. Potem bi pa znalo v naslednjih dnevih potegnit navzgor, tam do 25k zaenkrat. Kristalna kugla je spregovorila :D

Te napovedi so brez pomena, zadanejo kot pijani vremenarji.

energetik je izjavil:

Jst mislim, da BTC počasi štarta na nov ATH. Seveda mislim dolgoročno, v času nekaj tednov.

kamiKaZaA ::

Maticxx je izjavil:

RedApp Platforma z vložki od 70-3000€.
Vložek se ti povrne v 3 tednih!
Stran deluje od 16.6, je v začetku!

https://www.redapp.red//reg.html?code=t...

Zs. Za pomoč pri registraciji???

Osebno sem dobil od kolega nekaj podobnega (takoj izbrisal), po spominu neki rose app. Princip je bil: v 3 tednih se ti povrne vložek, vložiš pa lahko od par eurov do 3000€ in so bili neki VIP leveli. Prvih par dni vse laufalo. Odklepalo mu od 10€-70€ in sredstva je lahko dvigoval. Si je povečal vložek oz. vse skupaj že vložil 1500€ od 3000€ za najvišji VIP level. Par dni dobival od 70€-150€ na dan. Potem pa je sledilo, kar pač vedno sledi. Nič več ni dobil, niti sredstev ni mogel več dvigniti. Žal se je vse to zgodilo pred 3 tedni, kjer bi imel povrnjen vložek in si tako naredil minusa nekaj čez 700€.

Nauk zgodbe: previdno pri takšnih stvareh, kjer obljubljajo da se ti vložek povrne v 3 tednih. Kot kaže pa je sedaj to zelo aktualna zadeva, da se v mesecu juniju v času depre močno širi znotraj kripto krogov.

Previdno, ker zadnje čase krožijo prefinejni scam-i

IgorCardanof ::

Dajem peticijo, da se morajo vsi tisti, ki sk govorili kako gremo na 10k in 5k in nevem kake cifre, da spokajo iz teme, ker ocitno nimajo pojma.

Tisti, ki so govorol, da gremo na 10k, so tudi isti, ki so na 60k govoril, da gremo na 300k. Pac res. Samo spokajte, da se kdo ne opece na vasih napovedih.

Sam sem denimo samo danes 2x celoten Net worth. To vkljucuje tudi avto in stockse. Torej je kripto naredil se toliko vec. Pac res, ce nisi kupoval prejsno soboto, nevem kaj delas.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

deco16 ::

Eni smo meli obveznosti, jebemti poroka od žlahte :D

kamiKaZaA ::

IgorCardanof je izjavil:

Dajem peticijo, da se morajo vsi tisti, ki sk govorili kako gremo na 10k in 5k in nevem kake cifre, da spokajo iz teme, ker ocitno nimajo pojma.

Tisti, ki so govorol, da gremo na 10k, so tudi isti, ki so na 60k govoril, da gremo na 300k. Pac res. Samo spokajte, da se kdo ne opece na vasih napovedih.

Sam sem denimo samo danes 2x celoten Net worth. To vkljucuje tudi avto in stockse. Torej je kripto naredil se toliko vec. Pac res, ce nisi kupoval prejsno soboto, nevem kaj delas.

Jaz pa dajem peticijo, da tisti, ki nimajo računa odprtega vsaj 2 leti, da ne morejo pisati v to temo. Na tak način se rešimo več kot polovico vpisov vas trollov.

IgorCardanof ::

Shitchain Harmony vceraj imel exploitan bridge za 100m$. Kar vredu.

DefiKingdoms, igra, ki naj bi baje revolucionizirala gaming industrijo pa je njihov token iz peaka 20$ danes na 0.16$.

Hard to make this up. Ves kripto gaming je trenutno slab gamified ponzi. Ampak ja, morda en dan nekdo dejansko nardi kako fifo ali cod s kripto integracijo. To bi pa znalo imet kak vpliv.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

DarwiN ::

Igor, zveniš nekam preveč prepričan, da ne gremo na 5-10k. To ni dober znak zate. Možnost, da smo dejansko dosegli dno, je po sami logiki in statistiki majhna. V večini primerov se lokalno dno/vrh testira VSAJ še 1x ali 2x in na teh testih ali prebije, ali pa odbije, a ne? Zato so dejanska dna/vrhovi tudi tako redki, d0000h.

IMHO je precej majhna možnost, da je bilo 17.6k zares dno in se tja več ne vrnemo v naslednjem letu dni. Mogoče 20-30% možnosti bi dal. 10-12k se mi še vedno zdi zelo dosegljiv scenarij. Ampak jaz sem negativec, kot rečeno. :D

Medtem pa tu cela horda po eni usrani korekciji 100% prepričana, da so spet zamudili dno. :) Sej mogoče imate prav, ampak ...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

IgorCardanof ::

kamiKaZaA je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Dajem peticijo, da se morajo vsi tisti, ki sk govorili kako gremo na 10k in 5k in nevem kake cifre, da spokajo iz teme, ker ocitno nimajo pojma.

Tisti, ki so govorol, da gremo na 10k, so tudi isti, ki so na 60k govoril, da gremo na 300k. Pac res. Samo spokajte, da se kdo ne opece na vasih napovedih.

Sam sem denimo samo danes 2x celoten Net worth. To vkljucuje tudi avto in stockse. Torej je kripto naredil se toliko vec. Pac res, ce nisi kupoval prejsno soboto, nevem kaj delas.

Jaz pa dajem peticijo, da tisti, ki nimajo računa odprtega vsaj 2 leti, da ne morejo pisati v to temo. Na tak način se rešimo več kot polovico vpisov vas trollov.


Nisem imel tebe v mislih. Ampak je bilo kar nekaj racunov, ki je pisalo doomsday stevilke.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

kow ::

Hitrost rasti ameriskega money supply-ja se vedno pada. Ne bi bil ravno blazno bullish trenutno, zato sem v tale mini pump prodajal, kar sem kupil pod 20k.

val46 ::

In zaradi takih kot si ti, ne more it gor. Ker takoj ko zaslužite za dva bureka, prodate...in se vrtimo tam okrog 20k že dva tedna...

deco16 ::

Eni služjo za burek konstantno, da gre cel market gor morajo pa ovce zagrabit.

Če misliš da mali ljudje delajo market se fajn motiš...

merlin2 ::

kamiKaZaA je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Dajem peticijo, da se morajo vsi tisti, ki sk govorili kako gremo na 10k in 5k in nevem kake cifre, da spokajo iz teme, ker ocitno nimajo pojma.

Tisti, ki so govorol, da gremo na 10k, so tudi isti, ki so na 60k govoril, da gremo na 300k. Pac res. Samo spokajte, da se kdo ne opece na vasih napovedih.

Sam sem denimo samo danes 2x celoten Net worth. To vkljucuje tudi avto in stockse. Torej je kripto naredil se toliko vec. Pac res, ce nisi kupoval prejsno soboto, nevem kaj delas.

Jaz pa dajem peticijo, da tisti, ki nimajo računa odprtega vsaj 2 leti, da ne morejo pisati v to temo. Na tak način se rešimo več kot polovico vpisov vas trollov.


Po vzoru fašizma.

endelin ::

Kdo kupil pri 17500 in prodaja pri 21500?:))

Eth imam sladkih 160usd profita

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()
««
1097 / 1457
»»