» »

NBA sezona 2022-2023

NBA sezona 2022-2023

Temo vidijo: vsi
««
26 / 29
»»

Zvezdica27 ::

LBJ zdaj igra, kot vodja mora. Nič več na silo, kot včasih (zasolira lih 5x na tekmo, kar eden od petih GOAT lahko) ampak premišljeno in ko je treba, da tudi trico. Res ga nisem maral, sam trenutno izgleda fenomenalno. LAL so totalen pozitiven šok in LBJ si zasluži respect. Pri LAL je 6, 7 igralcev v igri in vsi so enakovredni, če je treba se Davis in LBJ umakneta... zelo lepo.

GSW je zasluženo popušil, me zanima, kaj bodo z Draymondom naredili, če ga podaljšajo, upam, da ne bo kak max... je koristen, sam ...

v glavnem, samo še odlične ekipe so ostale, mislim pa da JOkić in Denver letos lahko tole dobijo, tako občutem imam, ko jih gledam.

Mato989 ::

Me zanima če bo LD77 pri takih letih kot LBJ lahko delal to kar dela LBJ 8-)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Matheus ::

Mato989 je izjavil:

Me zanima če bo LD77 pri takih letih kot LBJ lahko delal to kar dela LBJ 8-)


Sem mislil, da Dončić uživa na Krku, pa vidim, da je v tvoji glavi rent-free. Čemu neke brezvezne provokacije v temi, ki je aktivna tudi po izpadu Dallasa?

V tvojo vednost, Dončić je sam izjavil, da ni šans, da bo pri teh letih igral na nivoju kot Lebron trenutno.

judoka ::

Model itak pametuje samemu seb, ampak ni zadosti brihten da bi to sam ugotovil.

Zvezdica27 ::

lp,

Če bo takole fit in takole "iz pozadine" vodil ekipo, ima LBJ pred sabo vsaj še 2, 3 leta. Pač prilagojeno, ampak postal bo absolutna legenda, kar itak že je. Noro, kaj so letos LAL naredili. Dajte GM povišico!

zz

IL_DIAVOLO ::

Mato989 je izjavil:

Me zanima če bo LD77 pri takih letih kot LBJ lahko delal to kar dela LBJ 8-)


Steroidni plesko s presajenimi lasmi res ne rabi bit.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

2dark ::

Matheus je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Me zanima če bo LD77 pri takih letih kot LBJ lahko delal to kar dela LBJ 8-)


Sem mislil, da Dončić uživa na Krku,


Dončić ima turnejo po ljubljanskih lokalih.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Horas ::

Curve Ball je izjavil:

Mene že cel po preseneča Reaves ki igra fenomenalno. Tako v obrambi kot napadu.


ja res, spominja na jerry westa. legendo Lakersov
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Kurzweil ::

Breaking: The Phoenix Suns have dismissed head coach Monty Williams, sources tell Adrian Wojnarowski.

Horas ::

Kurzweil je izjavil:

Breaking: The Phoenix Suns have dismissed head coach Monty Williams, sources tell Adrian Wojnarowski.


https://www.rtvslo.si/sport/kosarka/lig...
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

2dark ::

Ja mornat spet maha s pištolami. Mu očka Silver še enkrat lepo pojasnil, da ni priden. Silver je popolnoma ligo uničil.

David Stern bi mu dal 1 leto suspenza.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Summanus1 ::

Skrrttt Ja Moront!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Summanus1 ()

kixs ::

In other news... Boston gre naprej.

Horas ::

pod nivojem opice tale morant, wannabe gangstsa
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Kurzweil ::

Škoda besed za Moranta... takšen pač je...

Sem pa zelo vesel, da je BOS izločil PHI... pred playoffom sem napovedal zmago BOS letos... na zahodu po če že ravno ni DAL oz. meni ljubega UTA... pa naj gre v finale DEN... bo res zanimivo spremljat dvoboje Jokić-Davis... Gordon-Lebron... Murray-Russell/Schroder...

Bo pa v naslednjih dneh pomemben za DAL draft lottery... DAL ima 80% možnosti da dobi pick znotraj top 10, kar bi seveda pomenilo, da obdržijo pick, sicer gre, kot veste v roke NYK.

Curve Ball ::

Pa okol 2% da dobijo Wembyja. Boljš kot katera koli loterija ;)

Sicer pa Tatum včeraj fantastična partija.

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Glede Victorja Wembanyame imam jaz en slab občutek... prvo bi bilo možakarje dobro videt igrat na kakšnem višjem nivoju, kar igranje za Metropolitans gotovo ni... kot drugo pa imam občutek, pa upam, da temu ne bo tako... da bo fant še eden v vrsti tistih velikih potencialov, ki bo imel težave s poškodbami... nekako ko gledam njegovo maso, bolje rečeno mišično maso in višino... me zaboli v glažnjih, kolenih in še kje... bo zanimivo spremljati njegovo pot... kolikor pa berem zadnje dni neke govorice od raznih insiderjev, pa se v kontekstu DAL, če bo dobil nekje 6-8. pick omenjajo trije visoki wingerji...

Bo zanimivo videt, kaj se bo zgodilo z Docom Riversom... možakar ima rekord lige NBA... namreč do sedaj mu je uspelo izgubit 10 serij v 7. tekmi... njegov 2. follower je pri 5 tovrstnih serijah. Ga bo doletela podobna usoda, kot pred dnevi Montyja Williamsa pri PHO?

Tatum je res odigral odlično, če je tu pa tam v tem playoffu kdaj povsem zatajil... kar si lahko privošči na precej lepo zbalansirano ekipo... pa je včeraj na odločilni tekmi odigral res dobro, ali drugače, njegovih 51 točk je največ v zgodovini lige NBA, kar se 7. tekme v seriji playoffa tiče.

judoka ::

Glede Victorja Wembanyame imam jaz en slab občutek...


+1. Njegovo telo je vprasljivo ne glede na to kak talent je.

kolikor pa berem zadnje dni neke govorice od raznih insiderjev, pa se v kontekstu DAL, če bo dobil nekje 6-8. pick omenjajo trije visoki wingerji...


Center, skoki in obramba...to naj bo njihov cilj. Odkar je Doncic tam se niso imeli kvalitetnega centra.

Kurzweil ::

@judoka, to je jasno, da rabijo že lep čas centra... jaz samo pravim, kaj berem od raznih insiderjev... visoko krilo, ki pa to, kot si napisal, rabi bit tudi dober defender in rebounder... za enega vem, da je belec skravžljanih las... eden je Anthony Black... tretjega pa se ne spomnim... vse to v primeru, da dobi DAL pick znotraj top 10 pickov... v vsakem primeru letos časa DAL ogromno dela, najprej narediti prostor, salary cap,... etc. v obliki Bartansa, THJja in podobnih... potem pa dalje... Hardy in Green si zaslužita večje vloge... potem pa jasno, rabijo centra... vprašanje kako bo z Irvingom... Wood kot kaže, tudi odhaja... tudi Powell je vprašanje, če še ima smisel, vemo pa kakšen ima pogled nanj Cuban...

Curve Ball ::

Bo pa ornk razočaranje (čeprav je kar 20% možnosti za to, pa o tem nobeden ne razmišlja) če bodo dobili 11.pik (ki bo šel v NY). Le kaj bodo potem....Ista ekipa (-Wood) kot letos.

Groot ::

Curve Ball je izjavil:

Bo pa ornk razočaranje (čeprav je kar 20% možnosti za to, pa o tem nobeden ne razmišlja) če bodo dobili 11.pik (ki bo šel v NY). Le kaj bodo potem....Ista ekipa (-Wood) kot letos.


Tudi mene je točno tega strah pri DAL, ker se mi zdi da preprosto nimajo plana B. Oziroma plan B je najbrž potem životarjenje še eno leto in iskanje picka naslednje leto.

judoka ::

Jaz sploh ne vem kje bi zacel pri spisku problemov ki jih ima Dallas. Na vrhu je Kidd, njega bi menjal prvo.

THJ se mi zdi je expiry, ce jim rata ga menjat za bolj obrambno usmerjeno krilo/beka, super.
Powell-a lahko podaljsajo za mali kesh ampak nima kaj iskat v prvi peterki. Njegov problem je to da ga zaradi nesposobnosti uprave porinejo v 1 petorko za katero nima kvalitete.
Bertans ima se 2 leti se mi zdi, pomoje ne gre nikamor.
Wood-a jaz ne bi podaljsal ker ga v obrambi ni.
Irwinga bi osebno menjal (sign & trade), ampak vprasanje kaj se da dobit za njega na max-u.

Da se tale spisek spremeni v kvalitetno ekipo je potreben dober GM, torej sem skeptik. Edino ce se jim userje 1 pick, ki bi ga jaz zamenjal za kvalitetne igralce+se znebil Bertansa, Mcgee-ja in THJ-a. Ampak verjetno bi bila ta poteza precej kritizirana iz strani navijacev in medijev, ker je Vemby hype na nivoju mladega Lebrona.

Kurzweil ::

Ja, problemov je cela vrsta... sam tudi ne vem, če bi z Bullockom čakal, da pride v formo, za tistih par tekem konec sezone... v tem primeru, je šel mimo playoff.

Tudi jaz bi menjal Kidda, ker se mi zdi, da možakar že samo s svojo prezenco in energijo ubija duha.

Kar se Wooda tiče, možakarja tudi če hočejo podaljšat, mislim, da on noče ostat. Tudi pri Irvingu se mi zdi, da niti podaljšat ne bo hotel... sign & trade bi bila tu idealna opcija...

Vse pa se začne in konča pri GMu, ki mu očitno ne ratuje prav veliko... če smo s prihodom Dončića še govorili o tem, da je treba za sestavo ekipe okrog enega igralca čas... se mi zdi, da je pa sedaj bilo časa že dovolj. Dallas je sicer precej shitty lokacija, ampak tako zelo, da se ne da pripeljat proper/stable igralca pa tudi ne, sicer nihče ne bi šel še tudi v kakšen drug klub, ki sicer gre...

Problem je tudi, da razen Dončića... v zadnjih letih z draftom ni bilo nič kaj...

Mato989 ::

Problem Dallasa je ravno to, kar smo videli v dvojcu Donke in Irving... Donke ni kompatibilen z drugim all starjem... Sicer to ni izključno Donke težava ampak je težava veliko dobrih igralcev ker pač hoče bit "center" ekipe.

Seveda pa to ni edina težava je samo ena ki zraven ostalih kar si napisal doprinese k težavam. Pač nihče noče v Dallas.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

judoka ::

Tudi pri Irvingu se mi zdi, da niti podaljšat ne bo hotel.


A ne dobi pri Dallasu potencialno najvec kesha? Ne zdi se mi kot tip ki bi se odpovedal max-u ki ga lahko dobi.

Trenuten GM je v igri 2 (?) sezoni. Brunson issue je podedoval, menjal je Porzingisa (podpiram) kar se je spremenilo v Dinwiddie (+) in Bertans (-). Za lansko sezono ne bi imel pripomb.

Za letosnjo mu Wood-a ne zamerim ker ga je dobil cheap, ampak je tip one way igralec. Potrebujejo drugo. Mcgee je bil useless. Kyrie trade bo lahko super ali totalno porazen, odvisno kako se bo izteklo naprej.Dvomim pa da lahko s tem trenerjem naredijo nekaj odmevnega ne glede na to kaksno ekipo bo imel. Mogoce z kvalitetnimi asistenti.

@klovn, spet si zamudil sanso da bi bil tiho.

Mato989 ::

Nič nisem zamudil šanso da bi bil tiho... Dončič in Irving sta skupaj imela zelo malo zmag... tudi ko niso tankali je razmerje zelo porazno.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Groot ::

Mato989 je izjavil:

Problem Dallasa je ravno to, kar smo videli v dvojcu Donke in Irving... Donke ni kompatibilen z drugim all starjem... Sicer to ni izključno Donke težava ampak je težava veliko dobrih igralcev ker pač hoče bit "center" ekipe.


Aja? S koliko allstarji pa je že igral do sedaj? In ne steklenko Porzingis niti približno ni allstar. Ostane dobrih 10 tekem z Irvingom, kjer pa težava niti najmanj ni bil napad, ampak obramba.

Očitno po tvoji logiki tudi KD in Booker nista sposobna igrati z drugim allstarjem ker je PHX po prihodu KD-ja lagano izpadel.

Mato989 ::

Groot je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Problem Dallasa je ravno to, kar smo videli v dvojcu Donke in Irving... Donke ni kompatibilen z drugim all starjem... Sicer to ni izključno Donke težava ampak je težava veliko dobrih igralcev ker pač hoče bit "center" ekipe.


Aja? S koliko allstarji pa je že igral do sedaj? In ne steklenko Porzingis niti približno ni allstar. Ostane dobrih 10 tekem z Irvingom, kjer pa težava niti najmanj ni bil napad, ampak obramba.

Očitno po tvoji logiki tudi KD in Booker nista sposobna igrati z drugim allstarjem ker je PHX po prihodu KD-ja lagano izpadel.


Seveda, samo razlika je da je PHX vseeno prišel do PO in še krog naprej, medtem ko DAL pač ni, tu je potem jasno kdo je imel večje težave overall...

Saj ne trdim da je SAMO to problem, ampak med drugim tudi.

PHX je vseeno izenačil lansko sezono... DAL pa daleč od tega kajne?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Kurzweil ::

Ma... tudi Embiid je danes izjavil, da sama s Hardnom ne moreta osvojiti naslova... eno zanimivo dejstvo je, da je Embiid prvi MVP v zgodovini lige NBA, ki mu nikdar ni uspelo pride dlje od konferenčnega polfinala...

Samael ::

Kurzweil je izjavil:

... eno zanimivo dejstvo je, da je Embiid prvi MVP v zgodovini lige NBA, ki mu nikdar ni uspelo pride dlje od konferenčnega polfinala...

Imamo srečo da ni Slovenec. Bi naš slavček že pljuval po njemu - tako ga pa ne zanima.
Samael != Samuel

GupeM ::

Mato989 je izjavil:

Nič nisem zamudil šanso da bi bil tiho... Dončič in Irving sta skupaj imela zelo malo zmag... tudi ko niso tankali je razmerje zelo porazno.

Lepo, da si odgovoril judoki. Nisem vedel, koga judoka naziva s @klovn. Sicer sem sklepal, da misli tebe, ampak je lepo videti, da tudi sam to priznaš in potrjuješ svoj vzdevek.

Mato989 ::

Ne sekiraj se, to da potrjujem žalitev nima nobene veze... odgovoril sem zato ker sem razbral kontekst brez poimenovanja.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Kurzweil ::

Je bila pa tale 3. četrtina med BOS in PHI res zanimiva

3. četrtina 11min in 23s do konca četrtine - 55:55
3. četrtina 44 sekund do konca četrtine - 60:88

Groot ::

Ja dobro je razmontiral BOS v 3. četrtini PHI. Predvsem v obrambi so res konkretno stisnili pod košem, malo jim je šlo pa tudi na roko dejstvo da PHI preprosto ni ničesar zadel. Dodaš še 2 ali 3 izgubljene žoge Hardna in si odpisan.

Kurzweil ::

Pa PHI je preveč posiljeval trojke... metal pa 21%... BON pa 46%... tu je bila tudi ogromna razlika... sicer pa, ko obramba BOS fukncionira na polno, znajo bit res odlični v tem aspektu igre... glede na to, kje je bil Horford pred leti, ko bi ga skoraj lahko dal v isti koš kot Cousinsa, Aldridga, Griffina... moram rečt, da je res na nivoju... sem pa že pred časom večkrat pisal, en Robert Williams bi bil zlata vreden pri DAL, kar se obrambe in skoka tiče oz. prezence pod košem nasploh... si znam tudi pisano predstavljat, kako bi Dončić podajal za razne alley-upe oz. odigral kakšen pick and roll...

Groot ::

No pa je pričakovano odpadel se Doc. Letos pa kar nekaj rošad med trenerji. Me zanima ali bo kdo vseeno vzel Rivers.

Kurzweil ::

Evo, kot smo že pred dnevi... odletel še Doc Rivers, bi rekel, da kar pričakovano.

Je pa trenutno na voljo kar nekaj solidnih trenerjev, kar omenjam nekako v kontekstu Dallasa. Zadnje dni berem, da bi se naj Toronto zanimal za zasluge Sergia Scariola, kar bi bil 2. evropski trener v zgodovini lige NBA, ki bi prevzel katero izmed moštev v ligi NBA, če bo seveda do tega sploh prišlo.

Harden pa že omenja opcijo, da zapusti PHI...

Ganon ::

Doca jaz vedno takoj povežem z Bostonom, to mi je bila najljubša naveza. In tista trojka Allen-Garnett-Pierce, ko so proti Lakersom osvojili naslov. Še enkrat bi rad to podoživel.

Kurzweil ::

Ganon je izjavil:

Doca jaz vedno takoj povežem z Bostonom, to mi je bila najljubša naveza. In tista trojka Allen-Garnett-Pierce, ko so proti Lakersom osvojili naslov. Še enkrat bi rad to podoživel.

Jop... je pa bila tista ekipa Bostona takrat tako dobra, da ne vem, če bi res veliko zaslug dal Riversu za naslov... vsekakor pa ga tudi ne bi metal v nič... če se prav spomnim, je bil takrat član BOS tudi Rondo?!

Ganon ::

Rondo je bil tam devet sezon, začel je kariero pri Bostonu. :D In bil je precej nevaren igralec.

2dark ::

Spursi so dobili prvi pick in s tem Wembanyamo .. Dallas pa ima 10.pick ...

Spursi so do sedaj imeli 3 prve picke. Davida Robinsona, Tima Duncana in sedaj še Victorja Wembanyamo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Groot ::

DAL je bil pa tako blizu polomu katerega smo se nekateri bali, da kar glava boli.

Sedaj pa da vidimo za koga bodo uspeli menjati tale pick.

judoka ::

Pick+bertans za Turner (ce se izide), bi bil moj trade.

Kurzweil ::

DAL z malce sreče, da je prišel do tega 10. picka... si ne znam predstavljat tegobe vodstva NYK, ko so to videli. Ta pick bo tudi pomoje skoraj gotovo šel v nekem paketu za trade... mi pa ne da mira, da je na marketu trenutno toliko solidnih trenerjev, res upam, da se najde menjava za Kidda, se pa ne bi čudil, če po slednji GM Dallasa niti ne gleda...

Si pa znam predstavljat, kako so nekateri fani DET po tihem že videli Wembanyamo v Detroitu, na koncu pa šele 5. pick. Je pa to že peto leto po vrsti, ko najslabša ekipa ni dobila 1. picka na draftu.

judoka ::

SA dobil preko drafta Duncana, Robinsona in zdaj Wemby-ja, ravno obratna sreca od Dallasa:))

Menjava Kidd-a je minimalno verjetna glede na to da se dobro razume z Irwing-om in Doncicem in da je bil najet v paketu z GM po predlogu Dirka.

Kurzweil ::

Se je po že tako velikem hypu glede Wambanyame... slednji začel še stopnjevati, tole kar bom citiral (iz ene random FB strani) spodaj, je pa že smešno...

He's not just the greatest prospect since LeBron. He's the greatest prospect ever.

He's not just a 7'5" Kevin Durant with Rudy Gobert defense. He has the most potential in NBA draft history.

And the craziest part? His coach is Gregg Popovich.

WEMBY IS A SPUR.


Kar si mislim o njemu, kot nekom, ki igra za francoski Metropolitans, torej prav zares še ni igral na res visokem nivoju... še bolj pa dvomim v njegovo svetlo, predvsem pa dolgo prihodnost zaradi same višine, mišične mase in postave nasploh...

Kako lahko nekdo napiše, da je takšen šuter kot Durant, če pa je lani recimo metal trojke 26%, letos pa 28%, v neki average ekipi francoskega prvenstva. Tudi met iz igre ima letos 46%, kar za visokega igralca, ki pol točk doseže pod samim košem ni nič posebnega... lani pri Asvelu, je imel denimo met iz igre 34%...

Naslednji James, največji potencial v zgodovini drafta lige NBA... :))

Groot ::

Tudi jaz mislim da je možnost za menjavo Kidda minimalna oziroma bi si upal celo reči da neobstoječa. Povsem realno se mi zdi da GM Dallasa o tem niti malo ne razmišlja.

Hahah sam se temu hypu okrog Wambanyame smejim že celo leto. Preprosto ga ne razumem. Pa sem si zato namenoma na hitro pogledal par tekem Metropolitansa in njegove highlightse, ampak še vedno ne vidim tega kar pišejo nekateri. Ja mulc je zanimiv, ampak predvsem zaradi njegove višine in razpona roka. Sicer pa vsaj zame osebno zelooo daleč od največjega potenciala v zgodovini. Že Luka je bil neprimerno bolj izdelan košarkar ob prehodu v NBA kot je Wembanyama. Predvsem si pa ne predstavljam kako bo lahko odigral 3 tekme na teden proti igralcem, ki imajo praktično enkrat več kilogramov kot on.

judoka ::

Americani imajo fetish na fizikalije. Tud Aytona so sforsirali izkljucno zarad fizicnih lastnosti in ignorirali vse opozorilne znake, pa se se najde veliko primerov.
Wemby je res freak iz fizicnega stalisca, se vecji freak od Porzingisa naprimer, a pomoje je bil nek dober razlog da je skenslal euroligigo-Asvel. Tudi v primeru da se mu vse izide, bo pomojem rabil cas da se razvije. In to v primeru da ne bo imel problemov z telesom, kar je tudi malo verjetno.

Kurzweil ::

Ja, tudi sam sem ob vsem tem hypo pogledal kar nekaj tekem oz. posnetkov tekem Metropolitansa, pa tudi Asvela lani... fant ima za visokega igralca kar nekaj predispozicij, neskončen wing span, zaradi česar mu uspe stisnat kar nekaj blokad, prav v resnici pa ni dober defender, kar praktično ne dohaja večine igralcev, ki so atletsko vsaj malce sposobni... ko pogledam te noge, pa si nikakor ne znam predstavljat, da ne bo fant imel "smolo" s številnimi poškodbami... to lahko tudi sam rečem, ko bo fant padel v tempo 3 tekem, se bo prav zares pokazalo realno stanje.

Luka Dončić je bil pri njegovih letih že zvezda Evrolige, Wembanyama pa igra za francoski Metropolitans, kjer ima več kot odprte roke in lahko počne kar hoče... jaz vidim eno veliko analogijo Wembanyame s Porzingisom, če bo sreča...

Groot ::

Bo zanimivo že poleti če bo igral na svetovnem prvenstvu. Glede na to da je Francija sedaj dobila še Embiida, je sicer najbrž vprašljivo če bo sploh prišel v ekipo.
««
26 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733251380 (45013) mersault

Več podobnih tem