» »

Posiljevanje s trgovinskimi aplikacijami

Posiljevanje s trgovinskimi aplikacijami

««
4 / 10
»»

49106 ::

Mal zaostajaš, medtem si prejel že novo sporočilo. Tipkaj hitreje, sicer boš odgovarjal na včerajšnje prispevke. Od kdaj si ti, anticovid represije borec, tak fašist? Ker ti nastaviš rit, naj jo jaz tudi? Kaj pa rokco? Ker je ti nisi, naj je tudi druge ne oz so po tvoje neumni, če jo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

m0LN4r ::

49106 je izjavil:

Če je predraga, si jo lahko natisneš
Covid aplikacije o obveščanju z rizičnimi stiki si nisi naložil, pa ti je omogočala precej večje ugodnosti. Ali se motim?

Ah in ce si to nalepim, bodo zaradi mene v tiskarni tiskali manj prospektov. Itak.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

49106 ::

m0LN4r je izjavil:

49106 je izjavil:

Če je predraga, si jo lahko natisneš
Covid aplikacije o obveščanju z rizičnimi stiki si nisi naložil, pa ti je omogočala precej večje ugodnosti. Ali se motim?

Ah in ce si to nalepim, bodo zaradi mene v tiskarni tiskali manj prospektov. Itak.


To ni tvoja skrb. Tvoja težava so letaki, ki se znajdejo v tvojem kaselcu, ne pa v sosedovem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

m0LN4r ::

Lej, ko bomo vsi nastavili rit aplikacijam, bodo nehali tiskati papir.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

49106 ::

Ne bomo, nekateri bomo vedno pisali na list papirja, ali pa glinene ploščice, če ne bo šlo drugače. Kaj si nek fašistek misli, me ne gane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

m0LN4r ::

49106 je izjavil:

Mal zaostajaš, medtem si prejel že novo sporočilo. Tipkaj hitreje, sicer boš odgovarjal na včerajšnje prispevke. Od kdaj si ti, anticovid represije borec, tak fašist? Ker ti nastaviš rit, naj jo jaz tudi? Kaj pa rokco? Ker je ti nisi, naj je tudi druge ne oz so po tvoje neumni, če jo?

Prej al slej jo bos nastavil oz. jo nastavljas pac na drugacen nacin ze sedaj, pa se nisi ugotovil.
Nima veze, jaz sem samo opisal izkusnjo z uporabo aplikacije, ki je lahko koristna za marsikoga, pa ga rit ne bo bolela.

Zdaj, ce tebe rit tako zelo boli, pa uporabi vazelin.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

49106 ::

Zakaj si tako trd? Mene rit ne more boleti, če je nisem nastavil ;) Ti pa praviš, da je z vazelinom v višini nekega popusta celo prijetno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

m0LN4r ::

Pridi na temno stran cim prej. Bos videl, da ni tako hudo. Kdo te je tako zelo prestrasil?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

49106 ::

Si res tako slaboumen, ali se samo delaš?

m0LN4r ::

49106 je izjavil:

Zakaj si tako trd? Mene rit ne more boleti, če je nisem nastavil ;) Ti pa praviš, da je z vazelinom v višini nekega popusta celo prijetno

Malo si zamesal stvari, ce _ti_ nebi bil tako trd in se sprostil, bi lahko tudi ti uzival v popustih z vazelinom, zdaj pa jih fases z rednimi cenami na suho.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

49106 ::

Nič jih ne fašem, ker nimam mačke, katere si nemorem privoščiti, da bi moral zaradi tega nastavljati rit, pardon, aplikacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

IL_DIAVOLO ::

Jerry000 je izjavil:

Men je to čist vseeno, ne nalagam nobene njihove aplikacije. Kupujem pretežno iste izdelke, kar pa mi nek app ne bo nič koristil. Tiste akcije njihove pa niso akcije, so marketing. Če ne kupujem na primer milke, in jo vidim v akciji in kupim, nisem s tem nič prišparal, sem zapravil več kot pa bi sicer brez milke + mam ta nesmiseln bloatware gor na telefonu (trgovske aplikacije)


Se ne poznas realnosti dragega gospodinjstva.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

m0LN4r ::

49106 je izjavil:

Nič jih ne fašem, ker nimam mačke, katere si nemorem privoščiti, da bi moral zaradi tega nastavljati rit, pardon, aplikacijo.

Katera aplikacija se ti je morala tako zamerit, nebi vedel.
Ah ti si en izmed tistih teoretikov zarot proti aplikacijam...
Lahko koncava.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

49106 ::

Glej, ne morem ti zameriti, da si reven, niti tega da si reven v glavi, ti pa zamerim, da to revščino, ki jo imaš v glavi, širiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

m0LN4r ::

Pa pametni telefon sploh imas? Al samo fantaziras o njem?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

49106 ::

Imam, in to takšnega (kupljen na dan izida), za katerege ne moreš dobiti (konkretnega) popusta, če še tako nastaviš rit. Ampak kaj ima to s čimerkoli, razen da s tem zopet dokazuješ revščino, tisto, ki jo imaš v glavi, seveda.

P.s. v naslednjih minutah boš dobil zasebno sporočilo v upanju, da se ugasneš in prenehaš z modrovanjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

WhiteAngel ::

mojsterleo je izjavil:

Komu gre na živce posiljevanje trgovcev s trgovinskimi aplikacijami?
Pred časom je začel Lidl s svojim Lidl plus, na katerega je migriral še vse svoje kupone razen upokojenskega, sedaj pa ugotavljam, da bo tudi Spar s 1.1.2024 dovoljeval uporabo kuponov samo s predložitvijo njihove aplikacije, čeprav imajo že desetletje svojo kartico. Zelo super za upokojence, ki grejo po nakupih z mobi regljo, pa tudi na splošno ne vem, zakaj butaste aplikacije potrebujejo tako visoko verzijo operacijskega sistema na telefonu, jaz ga polovici familije ne morem naložit.
Vaše mnenje okrog tega?


Moja tašča konkretno ima velike probleme s tem. Ima nek Doro telefon za SMSe in klice. Pokojnine nima slabe in ne gre za to, da bi bila revna. Problem je v zanič UX na pametnih telefonih za klice in SMSe. Na primer zaradi suhe kože na njenih prstih touch sploh ne prime. Potem ima debele štoraste prste in že na tablici komaj kaj zadane (potem, ko razbere). Hudirja, še meni gre touch na k*rac na telefonih.

PS: Jaz kot računalničar pri bajti, ne vem, kaj naj ni svetujem...

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

49106 je izjavil:

Imam, in to takšnega (kupljen na dan izida), za katerege ne moreš dobiti (konkretnega) popusta, če še tako nastaviš rit. Ampak kaj ima to s čimerkoli, razen da s tem zopet dokazuješ revščino, tisto, ki jo imaš v glavi, seveda.

P.s. v naslednjih minutah boš dobil zasebno sporočilo v upanju, da se ugasneš in prenehaš z modrovanjem.

Pa ti ta jabka ne sfolga lidlov bloatware?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

49106 ::

Seveda sfolga, ampak jaz ne dovolim. Predlagam, da tole zbadanje preseliva na ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Horas ::

Master_Yoda je izjavil:

3/4 folka ki hodi v Hofer ne ve da na blagajni izdelke zmeces nazaj v kosaro/voz, in nato ko koncas gres do pulta in v miru pospravis v vrecke. Potem pa se bunijo da je pult premajhen in da prehitro izdelke skenirajo da ne folgajo v vrecke zdevati stvari ...


ja ja najbrž. js mam lepo vrečo ali dve v vojzku pa not sproti zlagam. lepp folgam blagajničarko, kdaj pa kdaj sm bol počasn pa kaj. da bi pa v vojzek nalagu pa pol do pulta al pa do avta kot nekateri delajo brezveze
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Lonsarg ::

Ma končno človek najde workaround za te glupe kartice (naložiš vse barkode raznih trgovin v en program, recimo Stocard jaz uporabljam) in že se odločjo to onemogočit in posilit aplikacijo.

Zaenkrat je sicer merkator edini ki mi ni prijel preko skeniranja (ker se jim je... koda vsakih 5 minut regenerira) in še na dva mobitela ni mogoče isti račun dat, kaj naj si mobitel od žene sposojam jao jao.

A zdaj očitno še Špar in Lidl. No jaz glasujem z denarnico in sem povečal nakupe v Hoferju, ampak so pomoje preglupi da bi skapiral, al nas pa premalo glasuje z denarnico.

feryz ::

Mene dostikrat vnaprej vprašajo, koliko mi boš dal popusta. In odgovor je vedno enak, povej koliko ga hočeš in toliko ti ga bom dal. Lahko tudi 99,9 procenta.
In tukaj je enako. Če hočeš dati popust, moraš najprej stvari podražiti. Tako da vsa taka jajca, torej popusti, kuponi, akcije, samo dražijo izdelke, namesto da bi bilo ravno obratno. Osupljivo je, koliko lahko dajo popustov na izdelke, ki jih vsakodnevno potrebujemo. Ker jim v štartu toliko nabijejo ceno.

mojsterleo ::

feryz je izjavil:

Osupljivo je, koliko lahko dajo popustov na izdelke, ki jih vsakodnevno potrebujemo. Ker jim v štartu toliko nabijejo ceno.

Mene to res preseneča. Pred leti si redkokdaj videl -40% in 50% popusta na artikle, sedaj pa so reklame polne takih popustov - na vsakdanje izdelke. Namesto da bi spustili redno ceno, raje dajejo popuste.

Miki N ::

Ja saj. Na koncu bomo morali še Feryjev app namestiti, vsi bi samo nategovali.

Jaz sem se sicer na STju izgleda navlekel sitnobe in me moti kar vse. Recimo, a vas tudi motijo žaljivi izrazi tipa "točke zvestobe"? Zvestobe? Kot, da sem njihova psica! Počasi začenjam razumeti ameriške črnce, ko kar uletijo v štacuno in si priredijo PRAVI popust po svoje.

MIHAc27 ::

Kaj ene vse moti. Se sploh ne čudim, da potem npr Hollywood štanca samo še Woke filme in PC correct zadeve. Ki potem flopnejo, ker teh wokenežev je 1% glasni so pa kot da jih je 99% prebivalstva.

Miki N ::

MIHAc27 je izjavil:

Kaj ene vse moti. Se sploh ne čudim, da potem npr Hollywood štanca samo še Woke filme in PC correct zadeve. Ki potem flopnejo, ker teh wokenežev je 1% glasni so pa kot da jih je 99% prebivalstva.


A vidiš, tebe pa to moti! Saj pravim, ST se stara, sitni postajamo.

energetik ::

Horas je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

3/4 folka ki hodi v Hofer ne ve da na blagajni izdelke zmeces nazaj v kosaro/voz, in nato ko koncas gres do pulta in v miru pospravis v vrecke. Potem pa se bunijo da je pult premajhen in da prehitro izdelke skenirajo da ne folgajo v vrecke zdevati stvari ...


ja ja najbrž. js mam lepo vrečo ali dve v vojzku pa not sproti zlagam. lepp folgam blagajničarko, kdaj pa kdaj sm bol počasn pa kaj. da bi pa v vojzek nalagu pa pol do pulta al pa do avta kot nekateri delajo brezveze
To mate nekateri fetiš na vrečke? Da se ti v vrečki vse skup spešta? Gajbice imam v avtu točno zaradi razloga, da lepo iz vozička postaviš direktno v gajbice, vse lepo nezmečkano. Plus je tudi, da na blagajni samo "mečem" v voziček.

mojsterleo je izjavil:

feryz je izjavil:

Osupljivo je, koliko lahko dajo popustov na izdelke, ki jih vsakodnevno potrebujemo. Ker jim v štartu toliko nabijejo ceno.

Mene to res preseneča. Pred leti si redkokdaj videl -40% in 50% popusta na artikle, sedaj pa so reklame polne takih popustov - na vsakdanje izdelke. Namesto da bi spustili redno ceno, raje dajejo popuste.
Mene razni popusti ne ganejo. Kupujem zgolj po €/kg in €/L, v veliki večini so to osnovne surovine (moka, riž, makaroni, olje, čistila itd).
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

stara mama ::

energetik je izjavil:

Gajbice imam v avtu točno zaradi razloga, da lepo iz vozička postaviš direktno v gajbice, vse lepo nezmečkano.

Vrjetn mora bit veselje, da se ti vedno valjajo gajbice po prtljažniku.
Te lahko kličemo Mister gajbica?

Miki N ::

Po blokih si včasih imel t.i. Gajbičarje, ki so si rezervirali parkirišče z gajbico. Mogoče pa služi tudi kot nakupovalna košarica?

feryz ::

energetik je izjavil:

To mate nekateri fetiš na vrečke? Da se ti v vrečki vse skup spešta? Gajbice imam v avtu točno zaradi razloga, da lepo iz vozička postaviš direktno v gajbice, vse lepo nezmečkano. Plus je tudi, da na blagajni samo "mečem" v voziček.
Seveda imamo fetiš na vrečke. Ampak jih s sabo prinesemo. Tudi za sadje.
Že leta.

Moe_Lester ::

stara mama je izjavil:

energetik je izjavil:

Gajbice imam v avtu točno zaradi razloga, da lepo iz vozička postaviš direktno v gajbice, vse lepo nezmečkano.

Vrjetn mora bit veselje, da se ti vedno valjajo gajbice po prtljažniku.
Te lahko kličemo Mister gajbica?


Kaj pa ti stalno voziš v prtljažniku, da ne moreš imeti 2 gajbic not? V čem naj bi bila fora prevažanja praznega prostora?

Lonsarg ::

Vrecka zasede manj prostora od gajbic in se komot kupi take siroke vrecke z ravnim dnom da ni prav nobenega pestanja. Sam mal kmecke logike da jogurte ne das lih na dnu kar velja tudi za gajbico...

Ce pa ste neumni pa uporabljate tiste mini vrecke namesto proper vreck ste si pa sami krivi.

energetik ::

stara mama je izjavil:

energetik je izjavil:

Gajbice imam v avtu točno zaradi razloga, da lepo iz vozička postaviš direktno v gajbice, vse lepo nezmečkano.

Vrjetn mora bit veselje, da se ti vedno valjajo gajbice po prtljažniku.
Te lahko kličemo Mister gajbica?
Ker če grem 1x tedensko v štacuno, to pomeni da vozim gajbice s sabo 24/7?
vires in numeris

link_up ::

gajbica se zlozi v dvojno dno. Ta nova dna so zenske torbice!
In and Out

Moe_Lester ::

Jaz imam sicer tesktilne vrečke za v trgovino, stalno v prtljažniku par komadov. Ampak imam tudi gajbico z uporabnimi stvarmi, pa v dvojnem dnu imam naložene stvari, ki pridejo na cesti prav (poleg osnovnih kot je prva pomoč, jopič itd), vedno imam kakšno marelo sabo, kak dodaten kos oblačil...

Res mi ni jasno zakaj bi moral sabo voziti prazen prtljažnik. Če bom slučajno na poti domov kupil pralni stroj?

toro69 ::

Lonsarg je izjavil:

Ma končno človek najde workaround za te glupe kartice (naložiš vse barkode raznih trgovin v en program, recimo Stocard jaz uporabljam) in že se odločjo to onemogočit in posilit aplikacijo.

Zaenkrat je sicer merkator edini ki mi ni prijel preko skeniranja (ker se jim je... koda vsakih 5 minut regenerira) in še na dva mobitela ni mogoče isti račun dat, kaj naj si mobitel od žene sposojam jao jao.

A zdaj očitno še Špar in Lidl. No jaz glasujem z denarnico in sem povečal nakupe v Hoferju, ampak so pomoje preglupi da bi skapiral, al nas pa premalo glasuje z denarnico.


Poslikaš kartico in daš v galerijo. Dela v vseh trgovinah. Ne vem kaj komplicirate.

Lonsarg ::

Preverjeno to NE deluje pri merkatorju, ker app vsakih 5 minut novo barkodo zgenerira.

Kako imata Lidl ali Spar ne vem. Glede na vse pritozbe v tej temi sem sklepal da imata isto foro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

stara mama ::

Lonsarg je izjavil:

Preverjeno to NE deluje pri merkatorju, ker app vsakih 5 minut novo barkodo zgenerira.

Upokojencem prijazno :D

Miki N ::

Če uporabimo "logiko" iz teme o Google reklamah, bi nekateri tukaj rekli, da so ljudje Merkatorju KRADLI, ko so kazali slike črtnih kod iz galerije. :))

stara mama ::

Moe_Lester je izjavil:


Kaj pa ti stalno voziš v prtljažniku, da ne moreš imeti 2 gajbic not? V čem naj bi bila fora prevažanja praznega prostora?

Zaka pa misliš da mam dooolgega karavana-enoprostorca s trugo na strehi pa nosilcem za bicikle na priklopu?
Ja da lahk vsakodnevno vozim okrog kupe kložovne, ki je v bistvu ne rabim!

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

toro69 je izjavil:

Poslikaš kartico in daš v galerijo. Dela v vseh trgovinah. Ne vem kaj komplicirate.

Saj kartica ni problem (razen mercator pika). Problem bo po novem kupon v šparu. Prej si dal kartico ali sliko na telefonu, blagajničarka je pa kodo s popustom poskenirala tam pri sebi, ker je bila za vse enaka. V sistemu se je zabeležilo, da je kartica X že porabila Y kupon in z isto kartico nisi mogel še enkrat uporabiti kupona.

Po novem pa kode tega kupona ne bo več na blagajni pri blagajničarki, ampak boš moral imet kodo kupona iz letaka ali pa iz aplikacije. Kartico boš še vedno lahko imel fotografirano.

Moe_Lester ::

Zaka pa misliš da mam dooolgega karavana-enoprostorca s trugo na strehi pa nosilcem za bicikle na priklopu?


Gajbica gre tudi v Twingota.

49106 ::

Vrečka pa celo v žep ;)

Miki N ::

Nova delitev na ST - Vrečkarji vs. Gajbičarji. :8)

eventyrer ::

mojsterleo je izjavil:

Komu gre na živce posiljevanje trgovcev s trgovinskimi aplikacijami?
Pred časom je začel Lidl s svojim Lidl plus, na katerega je migriral še vse svoje kupone razen upokojenskega, sedaj pa ugotavljam, da bo tudi Spar s 1.1.2024 dovoljeval uporabo kuponov samo s predložitvijo njihove aplikacije, čeprav imajo že desetletje svojo kartico. Zelo super za upokojence, ki grejo po nakupih z mobi regljo, pa tudi na splošno ne vem, zakaj butaste aplikacije potrebujejo tako visoko verzijo operacijskega sistema na telefonu, jaz ga polovici familije ne morem naložit.
Vaše mnenje okrog tega?



raje grem drugam (in magari tam plačam več) kot da bi se jebal z aplikacijo vsake trgovine.
Kartice trgovin še uporabljam ker jih skeniram in potem uporabljam _vse_ v eni namenski aplikaciji. Tistih, ki jih ne morem skenirati vržem v smeti in jih ne uporabljam.

Miki N je izjavil:

Nova delitev na ST - Vrečkarji vs. Gajbičarji. :8)


sem povsem prepričan da tudi Žepkarji obstajajo

Zgodovina sprememb…

energetik ::

eventyrer je izjavil:


Miki N je izjavil:

Nova delitev na ST - Vrečkarji vs. Gajbičarji. :8)


sem povsem prepričan da tudi Žepkarji obstajajo
Pa torbičarji, seveda.
vires in numeris

feryz ::

Vse to skupaj itak smrdi po diskriminaciji na podlagi kupončkov in aplikacij.
Ziher je to v ustavi zapisano, samo pravi člen je treba najti.
Če ne, ga je treba pa vnesti.

bozicek ::

Kvote za ženske
Kvote za neaplikacije
Kvote za kuponče
Kvote za gajbice in vrečke
Darila letos samo za poredne

nejc_nejc ::

energetik je izjavil:

eventyrer je izjavil:


Miki N je izjavil:

Nova delitev na ST - Vrečkarji vs. Gajbičarji. :8)


sem povsem prepričan da tudi Žepkarji obstajajo
Pa torbičarji, seveda.


Jerry000 ::

m0LN4r je izjavil:

Slab primer, kupis stvari za gospodinjstvo, ki jih ves, da jih porabis doloceno stevilo, dolocen cas. Nisem jaz mislil na nepotreben luksus ala milka.

Cistilo za steklo, prasek, za posodo, cistilo za wc, krpe, gobe, pomit itn. Jaz to kupim samo, ko je "znizano" pa magari je marketing in kupim na zalogo, se ne pokvari. Pa tudi skozi inflacijo se je izkazalo, da je bilo fajn nahrckat stvari pred korono.
Drugi pa pac kupujete ena po ena, ko ni znizano.
Jaz imam se zdaj cistila, med drugim za kavni aparat proti kamnu, se iz 2019/2020 iz akcij, ce pogledam cene stane ze nekaj casa duplo.
Ne govorim jaz o stvareh, kot je milka ampak o osnovnih stvareh, ki jih tko al tko rabis in ce imas za 3-4 mesce stvari na zalogi, se pocaka na naslednje znizanje.
Septembra je bil znjizan sir za 50% prinas in pac vem, da gresta 2 paketa na mesec, rok uporabe je pol bil do konc leta, pac kupim 8 paketov. Fertig.
Prej bi pa tak al tak kupil teh 8 paketov, ampak bi pac placeval redno ceno oz. duplo.
Macji pesek je bil v akciji, sem kupil 10skatel, robe dovolj za vec kot pol leta. Zdaj pa se samo smejim, ko ga drugi kupujejo za skoraj duplo.
Ko je bilo olje 4EUR na liter, sem jaz na sreco se imel na zalogi olje od prej ca. 20 litrovz akcije za takratnih 1,49 na liter.
Testenine so sle gor za x2 v akciji, ko so bile 40% manj, pac gres in kupis 10kg.
Ribje konzerve, ki jih pac rad jem, kupim samo ko so znizane in takrat kupim cel tisti zaboj v regalu.
Zobno pasto sem kupil nazadje poleti, ko je imel sensodyne v lidlu tukaj 2+2 akcijo. Kupis za celo leto, saj pa ves kot odrasel clovek kolko porabis in imas mir.

Cokolad pa takega nepotrebnega sranja itak ne kupujemo.
Bloatware gor al dol, ze na telefonu za 200EUR je vseeno al imas gor 20 ali 50 aplikacij.

Jaz pogledam v aplikaciji vsak petek, ko grem iz sluzbe domov, ce kaj rabim za gospodinjstvo in nabavim vecjo kolicino in fertig.

Ko sem kupoval sproti in nisem gledal cen, sem zapravil vec, kot zdaj po koronski inflaciji v bistvu.

Evo pa se cisto zadnja. Lidlova majoneza in ketchup sta tukaj po novem 1,99EUR - kake 2 tedna nazaj je bil Heinzov v aplikaciji 0,99EUR
Pogledas rok uporabe, vem da tolko pa tolko se tega prinas doma poje v tem casu in pac nabavim par komadov.

Jerry000 nismo vsi tako bogati kot ti.

Zadnji je bilo pac sezonska zelenjava znizana, normalno da kupim par kil korenja, brokolija, krompirja itn. ga narezem in dam v skrinjo. Nevem zakaj ga naj pozneje kupujem za x2 x3 ko ni sezone.

Ja ok, vem da eni nimajo skrinje/shrambe/kleti.

1. nisem bogat, daleč od tega.
2. imaš prav, pozabil sem na take reči ki trajajo in jih lahko uporabiš tudi po 1 letu oziroma, veš da jih boš.

Jaz sem gledal bol iz mojega stališča glede hrane. Ker ne kupujem (si zmišljujem) čokolinota in vidim da je v akciji in kupim, je to iz mojega vidika zapravljen denar. Ampak če pa pogledam tvoj primer se pa definitivno strinjam. Bi tudi jaz kupil v akciji čistila. Je pa tudi res da sem len, ne da se mi gledat teh akcij. Grem v trgovino in kupim kar rabim tisti trenutek. Mogoče se pozna ker pač nimam familije in imam naštudirano vse kar se zame tiče. To je tud en aspekt, ki sem ga izpustil (družina) iz mojega napisanega razmišljanja.

««
4 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova mobilna aplikacija Listek (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15523316 (9948) skidoo600
»

V katerih trgovinah so dobri poceni izdelki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7711438 (7923) mojsterleo
»

Hitre blagajne Špar vs Mercator (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14222577 (13156) janezvalva
»

Hofer ne fer (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26643907 (12310) darkolord
»

Pametno nakupovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411656 (9355) HappyPills

Več podobnih tem