» »

Marketplac

Marketplac

meganboj ::

Pozdravljeni
Imam en problem glede marketplaca na fb,vsakič ko ga zaženem me sprašuje za lokaciji oz.je lokacija nastavljena na Paris .Se da to kako nastavit na domači kraj in da to ostane pol.To je isto na računalniku in na telefonu.Gledal sem pri drugih kolegih in nimajo tega problema .Hvala za vsako pomoc

V-i-p ::

Za telefon: greš na market, zgoraj desno zraven lupe je človek, greš nanj in potem pod račun tapneš lokacija.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

meganboj ::

Problem je ta da nimam v zg.desnem ne lupe in ne cloveka

 
tako izgleda pri meni

tako izgleda pri meni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: meganboj ()

V-i-p ::

Čakaj, si to z brskalnikom na FBju ali v aplikaciji Facebook? App ima takole.

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

meganboj ::

V aplikaciji sem pred casom sem imel taksen izgled kot je na tvoji sliki pol pa se kar spremenilo

V-i-p ::

Se mi je zdelo. Tole ti FB odpre po moje v brskalniku in ne znotraj aplikacije, ker, če pogledaš moj app za novice, ki jih odpira v zunanjem brskalniku izgleda isto.

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

meganboj ::

In kak bi to reso

V-i-p ::

Jaz bi prvo v nastavitvah pod rubriko aplikacije šel pod Facebook aplikacijo, tam dal pod shramba počisti predpomnilnik in potem počisti podatke. Potem app odinštaliraj in namesti ponovno. Se boš pa moral na novo prijavit s svojimi podatki.

Je pa še ena možnost. Tam pod nastavitve in potem aplikacije je zgoraj izbira privzetih aplikacij in potem greš pod odpiranje povezav. Najdeš FB in poglej, če je označeno odpiranje podprtih povezav.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

V-i-p ::

Pa še tole v FB aplikaciji poglej: Pomaknite se navzdol in izberite Nastavitve in zasebnost, nato pa tapnite Nastavitve. Pomaknite se navzdol in tapnite možnost Mediji. Našli jo boste pod razdelkom Nastavitve. V meniju Mediji se pomaknite navzdol in potrdite polje z napisom Odpri povezave v zunanjem brskalniku.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

meganboj ::

Kaj pomeni pocisti podatke ,bo celi profil zbrisalo slike stike....

V-i-p ::

meganboj je izjavil:

Kaj pomeni pocisti podatke ,bo celi profil zbrisalo slike stike....

To izbriše podatke aplikacije na telefonu, ne v Facebooku.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

edi45 ::

Odpri FB aplikacijo > Settings & Privacy > Settings > Your activity and permissions > Information use for Facebook experiences > pri Marketplace stisni Update > Get started > Keep personalised > Confirm > Done

Zapri aplikacijo, ponovno odpri in bi moralo biti po starem

To ti bo resilo problem, da ne bos vec imel francoski market place, oz kot da si iz Francije. To sem februarja imel enak problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

meganboj ::

Edi45 najlepsa hvala problem resen


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izpisovanje iz računov

Oddelek: Pomoč in nasveti
61384 (832) forplan
»

letgo vs bolha oglasniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18535196 (14775) shadeX
»

Huawei P10 lite izklop update

Oddelek: Mobilne tehnologije
61050 (868) -žiga-
»

Samsung galaxy S problem !!

Oddelek: Pomoč in nasveti
5735 (622) ZiedRieke
»

HTC Desire HD (ali kako je Symbian uporabnik prešel na Android)

Oddelek: Mobilne tehnologije
393102 (1796) damjan1980

Več podobnih tem